COFFEE COAST wyposaża klientów w szklanki i filiżanki oraz inne gadżety ze znakiem firmowym VERONESI. Umowy są przygotowane w sposób przejrzysty, czytelny i nie obejmują kar finansowych na wypadek chęci zakończenia współpracy. Strony ustalają, iż jedynym, głównie przestrzeganym punktem umowy jest sprzedaż na wyłączność produktów firmy związanych z marką VERONESI oraz COFFEE COAST.

Oprócz w/w produktów firma COFFEE COAST daje swoim klientom dwie dodatkowe możliwości: dzierżawy ekspresów oraz skorzystania z dogodnej formy zakupu wszystkich produktów światowych producentów wysokiej klasy ekspresów, zarówno linii profesjonalnej, jak i do użytku domowego.

Ze swojej strony rekomendujemy takie właśnie rozwiązanie, aby odbiorca kawy – nasz klient nie był uzależniony od dystrybutora kawy i mógł zawsze decydować, z kim chce współpracować. Mając na uwadze jakość naszego produktu jesteśmy przekonani, iż spełnimy Państwa oczekiwania i sprostamy indywidualnym wymaganiom Państwa klientów, co do jakości kaw VERONESI

Współpracując z naszą firmą możecie Państwo otrzymać do 20% zniżki od oficjalnych cen detalicznych producenta na wybrane przez Was ekspresy, których wielkość i moc będzie dobrana i dostosowana do indywidualnych Państwa potrzeb podczas prezentacji naszych kaw.

Rodzaj ekspresu dobierany jest indywidualnie do potrzeb każdego klienta, a jego montaż jest gratis!

Pragniemy poinformować, iż Coffee Coast jako jedyna firma w Polsce wspomaga swoich klientów w spłatach rat leasingowych za sprzęt do parzenia kawy (ekspresy, młynki) refundując im częściową lub całą kwotę raty leasingowej każdego miesiąca! Refundacja trwa tak długo, jak długo klient współpracuje z nami przy zakupie kawy Veronesi

Jako dystrybutor wysokiej marki kawy pragniemy przypomnieć, iż uzyskujecie Państwo w produkcji CAFE VERONESI ok. 130-140 kaw z 1kg, przy zachowaniu jej wysokiej jakości (wszelkich walorów smakowych i zapachowych, odpowiedniego body, grubości cremy itp.). Świadczy to o zwiększonej wydajności naszej kawy, co pozwala na uzyskanie większej ilości wyprodukowanych kaw nawet do 50 filiżanek więcej z 1 kg kawy!